21. Grup - 21. Dönem, 12 Nisan 2023 Saat 20:00'de Başlıyor. - " Son 3 Özel Kişi" Acele Edin - Potansiyelinizi Ateşlemek İçin Harekete Geçin"

Senin Hikayen

senin-hikayen-2-baski

Senin Hikayen - 2. Baskı Raflarda

Eğer sıkışmışlık hissediyorsanız, bu kitap tam size göre,

Eğer bir hayaliniz varsa, bu kitap tam size göre,

Eğer kendinizi daha iyi tanımak, neyi neden yaptığınızı anlamak ve anlamlı bir kariyere kavuşmak istiyorsanız, bu kitap tam size göre;

Eğer içinizde bazı engeller var ve tıkanmış hissediyorsanız, bu kitap tam size göre;

Eğer bir sonraki adımı atacak motivasyon bulamıyorsanız, bu kitap tam size göre;

Eğer networkün kariyerinizde önemli olduğunu düşünüyorsanız, bu kitap tam size göre;

Eğer emekli olmayı düşünmüyorsanız ve sürekli aktif bir yaşam arıyorsanız, bu kitap tam size göre;

Ve bir hayaliniz yoksa bile, bu kitap o hayali oluşturmak için tam da size göre.

Ve benimle kendi kariyeriniz üzerine,

altıncı buluşmamız ertelemiştir. Yeni tarih ilerleyen günlerde açıklanacaktır. 

“Senin Hikayen” üzerine odaklanmak istiyorsanız, 

bu kitap tam da size göre.

İş Yaşamında Seçebileceğiniz
En Az 3 Farklı Kariyer Yolunuz Var:

İçinde Olduğunuz

Dışarıdan Gördüğünüz

Keşfetmenizi Bekleyen!

Ya olduğunuz durumu kabul edeceksiniz,

Ya da durumu gözden geçireceksiniz.

Gerekirse düzelteceksiniz,

Kaçınılmazsa tekrar yola çıkacaksınız.

Tılsım, her seferinde ilk kez çıkmanın verdiği heyecanı

bedeninizde,

zihninizde,

ve ruhunuzda hissedebilmenizdedir!

Senin hikayen kitaplar okumak, başkalarını dinlemekle yazılmayacak!

Senin hikayen farkındalık ve seninle birlikte, harekete geçerek yazılacak!

Dikkat !!!

Bu kitap size Kariyer Farkındalığı, Gelişim Hatta İsterseniz Değişim sağlayacaktır!
Buna hazır olduğunuzu düşünüyor ve hissediyorsanız, satın alın, hızla okumaya başlayın ve isterseniz bana ulaşın!

mail-gonder

Comments (27)

 1. Osman Gultekin

  Pertevniyalli okuldaşım Kemal Başaranoğlu’nun bu kitabını bir solukta okudum. Eline ve düşüncelerine sağlık. Herkesin kendi yolunu çizmesinde, tatminkar ve mutlu bir hayat yaşamasında bir kılavuz ışık olacağını ve bir metod sunacağına eminim.

 2. Didem Usta

  Sadece okunmasi degil, ayni zamanda yasanmasi gereken bir kitap. Her sayfada simdiye kadar hic düşünmediğim, kendime yoneltmedigim sorularla karsilastim. Resmen bir koçluk almis gibi hissettim. Emegine saglik Kemal, yolumuzu bir deniz feneri misali aydinlattigin için tesekkur ederim.

 3. Nilgun Esgin Guden

  Senin hikayen nedir? Hepimizin hikayesi var hayatlarımıza dair, ailemize, işimize, dostlarımıza, hayallerimize dair…Sevgili Kemal Basaranoglu, MSc, PCC ile, aylar önce kendi hikayeme dair bazı sorulara cevap ararken tanıştım ve benim hikayemde çok değerli katkıları oldu, oluyor… Çok yeni kitabi “Senin Hikayen” ise, herkese rehber niteliğinde, hele ki kariyerinde değişime ihtiyaç duyan, cesareti olmayan, yolunu kaybetmiş hisseden herkese… En çok da “potansiyelinin farkında olmayanlara”…
  4 günlük yılbaşı karantinası için harika bir seçim olacağını şimdiden söyleyebilirim… Kalemine, emeğine, düşüncelerine sağlık sevgili Kemal… Eminim birçok kişinin hikayesine ışık olacaksın

 4. Hakan Gökbayrak

  Bazı kitaplar insanın hayatında fark yaratır. Bu kitap da onlardan birisi bence. Kitaptaki uygulamalar okuyanın kendisine koçluk yapmasını sağlıyor, güçlü sorular soruyor ve kendi hikayesini yazmasına yol arkadaşlığı yapıyor. Kutlarım Kemal Başaranoğlu.

 5. Zeynep Dikicioğlu

  Kendi hikayenizi yazmak üzere sayfayı her çevirdiğinizde bir yol arkadaşı size eşlik ediyor olacak. Okunup kaldırılacak değil, aldığınız notlarla her daim başucunda tutulması gereken harika bir kitap olmuş. Emeğine sağlık Kemal. Faydalananı bol olsun dilerim.

  Sevgilerimle,

  1. BAYRAM UÇAR

   Kariyer yolculuğunda kendimizi ne kadar tanıyoruz? Şikayet etmek, bahaneler üretmek yerine bir şeyler yapıyor muyuz? Peki ne yapabiliriz? Bu kitap ne yapmamız gerektiği ile ilgili kendi kendimize soru sormamızı ve cevaplamamızı da sağlıyor.
   Böylelikle kariyerimiz ile alakalı bilinçaltında gizlenen düşüncelerimiz gün yüzüne çıkıyor.
   Kendimizi daha iyi tanıdıkça ayaklarımız yere daha sağlam basacak ve kendi hikayemizi yazacağız.
   Hatta yazmaya başladık sanırım.
   Teşekkürler Kemal bey.

   1. Seda Tenik

    Üniversite öğrencisi olarak böyle bir kitapla karşılaştığım için şanslı hissediyorum. Okumaktan , yazıp çizmekten çokça keyif aldım. Bu kitabı kendinize katacağınız bir yatırım olarak değerlendirmelisiniz. Potansiyelinizi açığa çıkartmak ve kariyer farkındalığı oluşturmak istiyorsanız kesinlikle okumalısınız.

 6. Şeniz İnal

  Kariyer tanımını gözden geçirip, kendi yolculuğuna çıkmak isteyenlere, farkındalığını artırıcı, içten, samimi bir yol arkadaşı.

 7. Aslı Nur Aygın Cillov

  Bir kitap düşünün sizi size hatırlatıyor… Kendi tabiri ile önce sizde -henüz oluşmadıysa- kaşıntı yaratıyor, sonra kaşıntıları sorularla anlamlı hale getirip hikayenizi fark etmenizi sağlıyor.
  İçindeki bolca uygulama ile sürece sizi katmaktan öteye geçip, sizinle beraber şekillendiriyor. Kemal Başaranoğlu, MSc, PCC ‘nun kaleminden çıkan, bu güzel, keyifli ve insanı daha fazlası için heveslendiren kitabın; okuyucusu ve içselleştireninin bol olmasını diliyorum. Yeni yılda kendinize ya da sevdiklerinize verebileceğiniz, anlamlı bir hediye olmaya aday…

 8. Mehmet Kara

  Kontrolü elimize almalıyız. Kitabı ve linkedin paylaşımlarıyla odağımda olan bir koç ve yazar. Bu kitapla bizlere verdiğin destek için çok teşekkür ederim.
  Seneye kesinlikle farklı bir yorumda bulunacağımdan eminim. Çünkü hikayem yeni başladı 🙂

  1. Hale Tütüncü

   Senin Hikayen, Yolculuğunuzdaki Keşif Ajandanız, rehberiniz…
   Düşündürecek, fark yaratacak, motivasyonunuzu arttıracak, yeni kazanımlar sağlayacak, yön verecek bir kitap. Tebrikler Kemal Bey.
   Hayatınız, kariyeriniz elinizde, Harekete geçin.

 9. Senay Gucer

  Artık kurban rolünü oynamaktan sıkıldıysanız ve kendi hikayenizin kahramanı olmak istiyorsanız, bu kitap tam size göre. Kitabin sayfalarında kendinizi keşfederek, keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

 10. OYA SEVGEN

  Yeni bir mezunsanız etrafınızda enerjisi düşük, ne yapacağını bilmeyen kişiler arasında sıkışmış ya da iş hayatınızda maillerinizin/yapılacak işlerinizin arasında kaybolmuş olabilirsiniz. Öyle bir an gelir ki bazı insanlarla ya da kitaplarla karşılaşmanız bir an meselesidir. Önce etkisini farkedemezseniz her şey normal akışındadır; zaman geçtikçe size düşündürdükleri ise işte bu karşılaşmanın ayak izleridir orda bir soluklanın derim. Bu kitap sadece kariyerinizin başlangıcında ya da herhangi bir döneminde kendi değerinizi (Kemal Bey’in ifadesiyle potansiyelinizi:) ortaya çıkartacak bazı sorular soruyor, siz bu soruları düşünmekle kalmıyorsunuz, sayfalarca yazıp çiziyorsunuz da..
  Kitap boyunca farkındalığınızla oluşturduğunuz cümlelerin, görsellerin gücünü gördükçe “nerdeyim”, “ne yapmak istiyorum”, ” ne yapacağım” sorularına verilecek cevaplarınız belirginleşiyor ve daha fazla vakit kaybetmeden hikayenizi yazmak için adım atıyorsunuz..
  Şimdiden yolunuz açık olsun:)

 11. Ömer GÜVEN

  Bu kitap vasıtasıyla Kemal Başaranoğlu ile konuşmaya başlıyorsun. Yani koçluk seansı başlamış oluyor. Bir dönüşümün içerisindeyim, yeni transfer olduğum kurumsal şirkette 7ci ayımı başarıyla tamamladım. Ve gerçekleştirmek istediğim boyumdan büyük hayallerim var. Potansiyelini gerçekleştirme yolculuğunda şunu çok arzuluyorum: “keşke elimden tutan biri olsa, bana süreci anlatsa, sonra da hazır kurulmuş şirketin direksiyonuna geçsem, nasıl yönetileceğini de öğretse”. Tadından yenmez değil mi? Lakin bu kitap bazı inançlarını değiştirdi. Okuyunca, başkasına ihtiyaç duymadan kendi potansiyelim ile bu yolda ilerleyebileceğimi ve bunu nasıl yapabileceğimi öğrendim. Kafamdaki pek çok sorunun cevabını kitabın içinde buldum. Karanlıklar aydınlandı, bilinmezlikler azaldı. Olumsuzlukların yerini geniş bir manzara ve cesaret aldı.
  Teşekkürler Kemal. Bana eşlik ettiğin için.

 12. Gonca Eti

  Bu kitabı okumak Kemal den koçluk almak gibi. Koçluğu deneyimlemek isterseniz bu kitabi okumak ile başlayabilirsiniz. Her bir bölüm ayrı bir görüşme sanki. Her birinden güzel farkindaliklar ile ayrıldığımız.

 13. Yasemin Taşaner

  Bizi, sıkışmışlık hisseden bireyleri, içinde bulunduğumuz ve hissettiğimiz kariyer sarmalinden içimizdeki itici güçleri ateşleyecek bütünsel yol arkadaşlığı ile çözümlemesi O’nunla tanışanlar için çok şey ifade ediyor olmalı. Benim için çok önemli, 2 sene içinde katettiğim yolu görünce çok net anlayabiliyorum bunu. Izmir’de katıldığım atölye çalışması ve her fırsatta katılmaya özen gösterdiğim ve bugün acaba O’ndan ne alırım diye beklediğim canlı yayın sohbetleri bana çok şey katmıştır. Şimdi üzerine kitabını okuma şansım da oldu ki, kariyer hedefimi kararlılıkla devam ettirmem için ekstra motivasyon elde ettim bu kitap sayesinde. Kemal’i tanımadan önce motivasyon bulaşıcıdır deseler inanmazdım. Bugüne kadar kattığın herşey için, vericiligin için, emeklerin için… Var ol Kemal Başaranoğlu.

 14. İpek Merve Yazıcı

  Kendi hayatınızın ilk kitabını yazmaya hazır olun. “Hah, işte! Bende aynı böyle hissediyorum” dediğiniz yerlerde; soruları ile sizi düşündürerek, sıkışmışlığınızdan çıkartacak, kendi içinizde aklınıza bile gelmemiş olan cevapları bulmanızı sağlayacak. Öyle anlar olacak ki; düşündürttükleri ile zaman zaman sadece okumuyor yeni hikayenizi yaşıyor olacaksınız. Kendi hikayesinin farkındalığına ulaşmak isteyen herkese koç niteliğinde yol arkadaşı. Emeğine sağlık

 15. Aynur Şenol

  Kitabı okurken sanki bir yolculuktasınız. Her bölümünde yeni bir adaya varıyor, keşiflere başlıyorsunuz. Yeni meyveleri yiyor, yeni çiçekleri kokluyorsunuz. Yol arkadaşınız kendinizsiniz. Hiç bu yolculuğa kadar böylesine tanımıyordunuz kendinizi. Başlıyorsunuz konuşmaya kendinizi tanımaya. Bu size çok büyük bir mutluluk veriyor. Seviyorsunuz kendinizi, saygı duyuyorsunuz. Kitap sonunda adada tanıştığınız bir çok siz, öğrendiğiniz, deneyimlediğiniz bir çok şeyi heybenize dolduruyorsunuz. Artık daha güçlüsünüz. Kendinizi tanıdığınız için hikayenizi de yazmaya başlıyorsunuz. Eğer kendinizin hatırını sormak, onu duymak, görmek istiyorsanız kitabı okumalısınız. Eline sağlık Kemal. Bu güne kadar kattığın her şey için yüreğine emeğine sağlık.

 16. ufuk

  Senin hikayen kitabını elime aldığımda kendi yaşanmışlıklarımın parçalarını gördüm. Bir ben olma hikayesinin yolculuğuna çıktığım anlarda ilk karşılaştığım kişi sevgili kemal olmuştu. Bu kitap onun yolunun emeğinin ve başarısının grafiğini çiziyor. Bize de güçlü sorularıyla diyor ki : sende yapabilirsin al kalemi kağıdı eline başla yazmaya dök içindekileri bu kitabı okuma uygula potansiyelini gör, ne istediğini netleştir ve kendi hikayeni yaz yaz ki hayat anlamını bulsun. onun bu yolculuğunun yakın şahitlerinden biri olarak kendisine paylaştığımız her şey için ve benim yolumu da aydınlatarak kendi hikayemi yazmama katkı sağladığı için teşekkür ederim. .kendiniz için bir yol arıyorsanız bu kitabı başucu yapın ve bol bol yazın…yada Kemal Başaranoğlu ile ietişimde kalın..

 17. Esra

  Sevgili Kemal Hocam, kitabınızı büyük bir zevkle okudum. Ve okurken kendimi keşfetmeye başladım. Meğer bunca zaman kendime vakit ayırmamışım. Bundan sonra sizin tavsiyenizle kağıt,kalemimi hiç eksik etmeyeceğim. Ve kendime ait yol haritam her zaman olacak

 18. Petek Dervenr

  Bu kitabı okurken, bolca yazıp, çizmeye hazır olun ama acele etmeyin içinize sindire sindire devam edin okumaya. Devam ettikçe, heyecanınız, umudunuz artacak, ilmek ilmek geleceğinizi oluşturacaksınız. Kitap bittiği zaman artık siz eski siz olmayacaksınız. Böyle bir maceraya varım diyorsanız, bu kitap tam size göre! Bu kitapta yazarın bilgisi, deneyimi ve hayalleri var! Her bireyin potansiyelini ortaya çıkarmasına vesile olma azmini taşıyan birinin hayalleri. Ellerine sağlık Kemal Başaranoğlu!!

 19. DUYGU YÜKSEL DENİZ

  Kitabı okumaya başladıktan sonra uzun zamandır kendi içimde debelendiğim ve çözemediğim tıkalı kalan kariyerim için hiç ummadığım sonuçlara ulaştım.
  Verilen yönlendirmeler ile aldığım notları ara ara dönüp okumayı düşünüyorum. Teşekkürler!

 20. Ceyda Tunarlı

  Kemal Başaranoğlu’nun bu kitabı benzerlerinden oldukça farklı. Ne klasik bir kişisel gelişim kitabı ne de iş yaşamı deneyim paylaşma kitabı. Kitap boyunca kalemi veya klavyenizi elinize alıyorsunuz ve kendi hikayenizi oluşturuyorsunuz. Kemal Başaranoğlu’nun koçluk yetenekleri ve doğru sorular sayesinde belki de bugüne kadar hiç düşünmediginiz planlar yapıyor, alternatifler oluşturuyorsunuz. Kitap sayesinde Koçluk hizmeti almadan self- koçluk yapabiliyorsunuz. Elinize sağlık Kemal Başaranoğlu…

 21. Ceren Atalay

  Keşif yolculuğunuzda farkındalığa ulaşmanızı sağlayacak çok güzel bir kitap. Kitabı elinize aldığınız anda kendi hikayeniz başlıyor.Kemal beyin kalemi ile sınırlarınıza ulaşıp hikayenizi yazmaya başlamanın tam zamanı…Çok kıymetli Kemal bey emeğinize sağlık..

 22. Özlem çeliker

  Kariyer yolculuğu sırasında, insanın aradığı anlamları bulmasında ve istediği değişimi başlatmasında öncülük ve yol arkadaşlığı yapabilecek beni yolumda daha kararlı ve motive hissettiren koçluk seansındaymışçasına düşündüren ,yazarak çizerek okuduğum bu değerli kitap için elinize ,emeğinize sağlık Kemal Başaranoğlu✌️🙏🌺

 23. Gizem Nalbant

  Bu kitaba bir “kitap” gözüyle bakmanın çok doğru olacağını düşünmüyorum. Bir deneyim olarak bakmak çok daha doğru bir yaklaşım olacaktır. Yol göstereceğine inandığım bir yolculuğa çıkmak için büyük bir heyecanla takip ettiğim bir deneyim. Emeğiniz için teşekkürler Kemal Bey.

 24. Arda Beyendik

  Senin Hikayen kitabı, kariyer hayatında sıkışıklık yaşayan, aslında bunun yeniden doğumun sancıları olduğunun henüz farkına varmamış kişiler için zihin açıcı. Ya da bunun farkında olup da eski alışkanlıklarından vazgeçemeyenler için. Ya da henüz yolunu çizememişler için. Çok değerli bir kitap. Teşekkürler

Leave your thought here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir