24 Haziran 2021 Saat 20:00'de Potansiyelinizi Ateşlemek İçin Harekete Geçin! (Son 2 Koltuk)

Koçlara Özel

Profesyonel Koçlara Özel

Potansiyelini Ateşle...

ICF Unvanlı Koç Ol!

Bir hayal et! ICF’in “Unvan Pin”i yakanda duruyor. Ve sen aynadan kendine bakıyorsun. Nasıl hissedersin? Ve koçluğu anlatırken, arkanda bu uluslararası güçle konuşuyorsun. Hangi yeni kapıları açabilirsin? ICF Portfolyo Unvanlanma Süreci ile yetkin unvanlı bir profesyonel koç (ACC, PCC ya da MCC) olmak istiyorsan, hadi tanışalım.
master-certified-coach-mcc
Kemal Başaranoğlu, MSc, MCC
Profesyonel Koç

Profesyonel Koç Neden Girişimci Ruha Sahip Olmalıdır?

Nasreddin Hoca’nın damdan düşme hikayesini bilmeyen var mı?

0 +
Saat Profesyonel Koçluk
0 +
Saat Mentörlük
0 +
Profesyonel Koça Eşlik

Bugün 2.700 saatin üzerinde profesyonel koçluk yapmış MCC unvanına sahip bir Profesyonel Koç’um(*).
İlk günden beri online olarak çalışıyorum. Birçok online koçluk tabanlı program hazırladım. Farklı coğrafyalardan insanları bir araya getirdim. Ve bugüne kadar koçluk ve koçluğu destekleyici 750 saatin üzerinde “Koçluğumu Geliştirici ve Koçluk Pastasını Büyütmek Odaklı Destekleyici” programlara katıldım.

(*)17 Mart 2021 tarihinde; MCC unvanına sahip Türkiye'de 44 Dünyada 1.346 Profesyonel Koç bulunmaktadır.

Katıldığım programlar ana başlık olarak bakıldığında, 

  1. Profesyonel Koçluk Yetkinlikleri,
  2. Kendimi Derinleştirmek Üzerine Programlar
  3. Girişimcilik

Bugün katıldığım tüm bu programların ve verdiğim hizmetlerin sonucunda bu mesleği yapabilmek için iki önemli şeye sahip olmalısınız.

  • İnsan odağınız yüksek olmalı: İnsana karşı beslediğiniz güven, inanç yoksa bu mesleği yapmanız mümkün değildir, yapsanız bile uzun soluklu olmayacaktır.
  • Girişimci yönünüz harekete geçmeli: Girişimci zihin yapısına sahip olmak aslında daha çok kişiye ulaşmanıza ve o insanların hayatına değer katmanıza yardımcı olacaktır.

Benim amacım, bir koçluk programını tamamlamış profesyonel koçların koçluklarını daha yetkin yapması, kendi iş modellerini oluşturması ve bununla beraber daha çok insanın hayatına ulaşmasını sağlamaktır.

Diğerlerinin Hayatına Dokunma ve Koç Olma Yolculuğunda bir Yol Arkadaşına sahip olmak süreçlerinin hem keyifli hem de daha konforlu geçmesine, sonuç almana yardımcı olacaktır. Akredite bir koçluk programını tamamladıysan, amacın profesyonel koç olarak etki alanını oluşturmak ve koçluktan gelir elde etmekse aşağıdaki formdan bana ulaş, hemen tanışalım.

Bu mesleği el ele daha iyi yerlere taşıyalım.

Koçluğun Türkiye’deki algısı üzerine Profesyonel Koçlar arasında yaptığım araştırma, Kuzey Amerika kökenli “Choice – The Magazin of Professional Coaching” dergisinde yayınlandı. 

Buradan inceleyebilirsiniz…

Profesyonel Koçlara Özel
programım için ne söylediler?

Sizin kaleminizden sizden gelenler

Ön Başvuru Formu

    mail-gonder