13 Ocak 2021 Saat 20:00'de Potansiyelinizi Ateşlemek İçin Harekete Geçin!

Koçlara Özel

Profesyonel Koçlara Özel

Potansiyelini Ateşle...

Unvanlı bir Koç Ol!

Bir hayal et! ICF’in “Unvan Pin”i yakanda duruyor. Ve sen aynadan kendine bakıyorsun. Nasıl hissedersin? Ve koçluğu anlatırken, arkanda bu uluslararası güçle konuşuyorsun. Hangi yeni kapıları açabilirsin? ICF Unvanlanma sürecinde ACC ve PCC yolculuğuna çıkmaya mı karar verdin? Portfolyo süreci ile yetkin bir ACC ya da PCC olmak istiyorsan, hadi tanışalım.
Kemal Başaranoğlu, MSc, PCC
Profesyonel Koç

Profesyonel Koç Neden Girişimci Ruha Sahip Olmalıdır?

Nasreddin Hoca’nın damdan düşme hikayesini bilmeyen var mı?

0 +
Saat Profesyonel Koçluk Yaptım
0 +
“Saat Koçluk ve Koçluğu Destekleyici” programa katıldım

Bugün 2.700 saatin üzerinde profesyonel koçluk yapmış PCC unvanına sahip ama aynı zamanda MCC yolculuğuna başlamış bir Profesyonel Koç’um.

İlk günden beri online olarak çalışıyorum. Birçok online koçluk tabanlı program hazırladım. Farklı coğrafyalardan insanları bir araya getirdim. Ve bugüne kadar koçluk ve koçluğu destekleyici 750’in üzerinde “Koçluk ve Koçluğu Destekleyici” programlara katıldım.

Katıldığım programlar ana başlık olarak bakıldığında, 

  1. Profesyonel Koçluk Yetkinlikleri,
  2. Kendimi Derinleştirmek Üzerine Programlar
  3. Girişimcilik

Bugün katıldığım tüm bu programların ve verdiğim hizmetlerin sonucunda bu mesleği yapabilmek için iki önemli şeye sahip olmalısınız.

  • İnsan odağınız yüksek olmalı: İnsana karşı beslediğiniz güven, inanç yoksa bu mesleği yapmanız mümkün değildir, yapsanız bile uzun soluklu olmayacaktır.
  • Girişimci yönünüz harekete geçmeli: Girişimci zihin yapısına sahip olmak aslında daha çok kişiye ulaşmanıza ve o insanların hayatına değer katmanıza yardımcı olacaktır.

Benim amacım, bir koçluk programını tamamlamış profesyonel koçların koçluklarını daha yetkin yapması, kendi iş modellerini oluşturması ve bununla beraber daha çok insanın hayatına ulaşmasını sağlamaktır.

Diğerlerinin Hayatına Dokunma ve Koç Olma Yolculuğunda bir Yol Arkadaşına sahip olmak süreçlerinin hem keyifli hem de daha konforlu geçmesine, sonuç almana yardımcı olacaktır. Bir koçluk programını tamamladıysan, amacın profesyonel koç olarak etki alanını oluşturmak ve koçluktan gelir elde etmekse aşağıdaki formdan bana ulaş, hemen tanışalım.

Bu mesleği el ele daha iyi yerlere taşıyalım.

Profesyonel Koçlara Özel
programım için ne söylediler?

Ön Başvuru Formu